Walsin Technologies WA06X222 JTL
Array/Network Resistor, Isolated, 2200ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页11 年前
TME
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2006-12-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Res N/W, Isolated, 2.2K, 0.1W, 0603 Rohs Compliant: Yes |WALSIN WA06X222 JTL
4 ±5% 2.2kΩ 100mW ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS
2.2K¦¸ ¡À5% ¡À200ppm/¡æ 100mW 1206 3.2mm*1.6mm*500¦Ìm
电阻阵列, 隔离, 2.2K, 0.1W, 0603;