Walsin Technologies WA06X102 JTL
Res Array 1K Ohm 5% ±200ppm/C ISOL Molded 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
TME
Datasheet9 页14 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+147%
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2006-12-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Array/Network Resistor, Isolated, 1000ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Res N/W, Isolated, 1K, 0.1W, 0603 Rohs Compliant: Yes |WALSIN WA06X102 JTL
4 ±5% 1kΩ 100mW ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS