Walsin Technologies MR04X2670FTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 267ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页5 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
0402 267R 1% Resistor
RES 267 OHM 1% 0402