Walsin Technologies 1808N101J302CT
1808 100 pF ±5% 3000 V NP0 Surface Mount Multilayer Ceramic Capacitor
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet12 页3 年前
TECHDesign
Future Electronics
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Cap Ceramic 100pF 3000V C0G 5% Pad SMD 1808 125C T/R
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 3000V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0001uF, Surface Mount, 1808
CAP CER 100PF 3KV C0G/NP0 1808
100pF ¡À5% C0G(NP0) 3KV 1808 4.5mm*2.03mm
1808 MLCC NPO 100 pF+/- 5% 3K V T&R