Walsin Technologies 1210B105M500CT
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 1uF, Surface Mount, 1210
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet21 页2 年前
Future Electronics
TECHDesign
库存历史记录
3 个月趋势:
-6.73%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2007-04-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
Cap Ceramic 1uF 50V X7R 20% Pad SMD 1210 125C T/R
MLCC - SMD/SMT 1210 MLCC X7R 1 uF, +/ -20% 50 V TR GP
1¦ÌF ¡À20% X7R 50V 1210 3.2mm*2.5mm*2.5mm