Walsin Technologies 1206N470K102CT
1206 47 pF 1 kV ±10 % Tolerance C0G/NP0 SMT Multilayer Ceramic Capacitor
数据表和文档
IHS
Datasheet12 页3 年前
element14 APAC
TECHDesign
Future Electronics
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
+167%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Cap Ceramic 47pF 1000V C0G 10% Pad SMD 1206 125C T/R
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 1000V, 10% +Tol, 10% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.000047uF, Surface Mount, 1206
47pF ¡À10% C0G(NP0) 1KV 1206 3.2mm*1.6mm*800¦Ìm
1206 MLCC NPO 47 pF+/- 10% 1K V T&R