Walsin Technologies 1206N221J501CT
500V 220pF C0G ±5% 1206 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
数据表和文档
IHS
Datasheet12 页3 年前
element14 APAC
X-ON
3 个月趋势:
-65.17%
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2002-11-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 500V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.00022uF, Surface Mount, 1206
Multilayer Ceramic Capacitor, 220 Pf, 5%, C0G/Np0, 500 V, 1206 [3216 Metric] Rohs Compliant: Yes |WALSIN 1206N221J501CT
Cap Ceramic 220pF 500V C0G 5% Pad SMD 1206 125C T/R