Walsin Technologies 0805N221J101CT
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.00022uF, Surface Mount, 0805
数据表和文档
IHS
Datasheet21 页2 年前
element14 APAC
TECHDesign
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-16.17%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2010-03-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
Multilayer Ceramic Capacitor, 220 Pf, 5%, C0G/Np0, 100 V, 0805 [2012 Metric] Rohs Compliant: Yes |WALSIN 0805N221J101CT
Cap Ceramic 220pF 100V C0G 5% Pad SMD 0805 125C T/R
0805 100V NPO 220pF 5% multilayer ceramic capacitor