Walsin Technologies 0805B223K250CT
Ceramic Capacitor, Ceramic, 25V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.022uF, Surface Mount, 0805
数据表和文档
TECHDesign
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
+336%
Introduction Date2007-04-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Yageo GroupC0603C223K5RACTU
CAP CER 0.022UF 50V X7R 0603 / 0.022 µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
Yageo GroupC0805C223K5RACTU
Ceramic capacitor, 22 nF, 50 V (DC), ±10 %, SMD 0805 (2012), X7R, C0805C223K5RAC7800
KYOCERA AVX06033C223KAT2A
25V 22nF X7R ±10% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Yageo GroupC0603C223K3RACTU
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.022uF, Surface Mount, 0603
0402 0.022 uF 16 V ±10% Tolerance X7R Multilayer Ceramic Chip Capacitor
CAP CER 0.022UF 25V X7R 0402 / 0.022 µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)
描述
Cap Ceramic 0.022uF 25V X7R 10% Pad SMD 0805 125C T/R
0805 MLCC X7R 0.022 uF+/- 10% 25 V T&R
0805 ceramic capacitor 10% 22nF 25V