Walsin Technologies 0805B222M500CT
Multilayer Ceramic Cap 0805 X7R 2.2NF ±20% 50VDC Rohs
数据表和文档
TECHDesign
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2010-03-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 0.0022uF, Surface Mount, 0805
Multilayer Ceramic Capacitors 0805 X7R 2200 pF +/ -20% 50 V
2.2nF ¡À20% X7R 50V 0805 2mm*1.25mm*1.25mm