Walsin Technologies 0805B222K501CT
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 500V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.0022uF, Surface Mount, 0805
数据表和文档
IHS
Datasheet12 页3 年前
3 个月趋势:
-71.97%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
3D下载
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2002-11-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Cap Ceramic 0.0022uF 500V X7R 10% Pad SMD 0805 125C T/R
Chip Capacitor (MLCC) 0805 2.2nF ±10% 500V X7R
0805 MLCC X7R 2200 pF+/- 10% 500 V T&R