Walsin Technologies 0805B123K500CT
50V 12nF X7R ±10% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
数据表和文档
element14 APAC
Burklin Elektronik
3 个月趋势:
-0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
3D下载
相关零件
Yageo GroupC0603C123K5RACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 0.012uF X7R 0603 10%
KYOCERA AVX06035C123KAT2A
50V 12nF X7R ±10% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Surface Mount Ceramic Multilayer Capacitor 0.012uF 10% X7R 50V 0603 Paper T/R
Samsung Electro-MechanicsCL10B123KB8NNNC
Cap Ceramic 0.012uF 50V X7R 10% SMD 0603 125°C Paper T/R
描述
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.012uF, Surface Mount, 0805
Cap Ceramic 0.012uF 50V X7R 10% Pad SMD 0805 125C T/R
Walsin 0805B123K500CT Ceramic Capacitors Multilayer SMD 0.12uF 50V 0805
CERAMIC CAPACITOR ceramic capacitor 50V 12nF 10% 15% ppm/C
0805 MLCC X7R 0.012 uF+/- 10% 50 V T&R
Cap, 0.012Μf, 50V, 10%, X7R, 0805, Reel; Capacitance:12000Pf; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0805 [2012 Metric]; Capacitance Tolerance:± 10%; Dielectric Characteristic:X7R; Product Range:-; Operating Temperature Rohs Compliant: Yes |WALSIN 0805B123K500CT