Walsin Technologies 0603B223K101CT
100V 22nF X7R ±10% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet21 页2 年前
TECHDesign
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.022uF, Surface Mount, 0603
Cap Ceramic 0.022uF 100V X7R 10% Pad SMD 0603 125C T/R
Cap, 0.022Uf, 100V, Mlcc, 0603 Rohs Compliant: Yes |WALSIN 0603B223K101CT
Chip Capacitor (MLCC) 0603 22nF ±10% 100V X7R
0603 MLCC X7R 0.022 uF +/-10% 100V TR MH