Walsin Technologies 0402F104M250CT
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, Y5V, -80/+30% TC, 0.1uF, Surface Mount, 0402
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet22 页3 年前
element14 APAC
TECHDesign
Future Electronics
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
描述
0402 MLCC Y5V 0.1 uF+/ -20% 25 V T&R
CAP, 0.1µF, 25V, 20%, Y5V, 0402, REEL; Capacitance: 0.1µF; Voltage Rating: 25V; Ceramic Capacitor Case: 0402 [1005 Metric]; Capacitance Tolerance: ± 20%; Dielectric; Available until stocks are exhausted Alternative available
Cap, 0.1Μf, 25V, 20%, Y5V, 0402, Reel; Capacitance:0.1Μf; Voltage Rating:25V; Ceramic Capacitor Case:0402 [1005 Metric]; Capacitance Tolerance:± 20%; Dielectric Characteristic:Y5V; Product Range:Walsin Mlcc; Operating Temperature Rohs Compliant: Yes |Walsin 0402F104M250CT