Walsin Technologies 0402B102K101CT
MLCC 1000PF 100V X7R 0402 / 1000 pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)
Production
价格与库存
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
-5.24%
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2014-08-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
100V 1nF X7R ±10% 0402 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.001uF, Surface Mount, 0402
Cap Ceramic 0.001uF 100V X7R 10% Pad SMD 0402 125C T/R
0402 MLCC X7R 1000 pF +/-10% 100V TR GP
MLCC 0.001¦ÌF;0.001¦ÌF ¡À10% 100V X7R 0402