Yageo Group ZCM207FKE07-560RAA
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 560ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 2309
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
TTI EuropeZCM207FKE07-560RAA03KTape & Reel
11h
SchukatZCM207FKE07-560R1,000100
9h
数据表和文档
3 个月趋势:
-77.78%
Introduction Date2020-10-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
描述
Res Metal Film 0207(2309) 560 Ohm 1% 0.4W ±50ppm/C Sulfur Resistant Melf Pad SMD Automotive T/R
Melf Resistor 0207 1,0W 1% 560R Taped
560 OHM 1% 1W 50PPM