Yageo Group ZCM207FKE07-220KAA
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 220000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 2309
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
描述
Res Metal Film SMD 0207 220K 1% 1W 50ppm; Old Part ZC0207FKE07220K
Res Metal Film 0207(2309) 220K Ohm 1% 0.4W ±50ppm/C Sulfur Resistant Melf Pad SMD Automotive T/R
Melf Resistor 0207 1,0W 1% 220K Taped