Yageo Group ZCM207FKE07-180RAA
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 180ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 2309
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
TTI EuropeZCM207FKE07-180RAA03KTape & Reel
5h
SchukatZCM207FKE07-180R9,000100
3h
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2020-10-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Melf Resistor 0207 1,0W 1% 180R Taped
180 OHM 1% 1W 50PPM