Yageo Group ZCM204FKE07-6K8AA
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 6800ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 1406
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2019-01-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
MiniMelf Resistor 0204 0,4W 1% 6K8 Taped
6.8K OHM 1% .25W 50PPM