Yageo Group ZCM204FKE07-3K3AA
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 3300ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 1406
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
TTI EuropeZCM204FKE07-3K3AA06KTape & Reel
23h
SchukatZCM204FKE07-3K32,500100
22h
数据表和文档
3 个月趋势:
+76.47%
Introduction Date2017-10-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Resistor, metal film, SMD 0204, mini MELF, 3.3 kΩ, 0.4 W, ±1 %, ZCM204FKE07-3K3AA
Res Metal Film 0204(1406) 3.3K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±50ppm/C Sulfur Resistant Melf Pad SMD Automotive T/R
MiniMelf Resistor 0204 0,4W 1% 3K3 Taped