Yageo Group ZCM204FKE07-330RAA
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 330ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 1406
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2019-01-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Res Metal Film SMD 0204 330R 1% 250 50ppm; Old Part ZC0204FKE07330R
MiniMelf Resistor 0204 0,4W 1% 330R Tape
330 OHM 1% .25W 50PPM