Yageo Group ZCM204FKE07-270RAA
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 270ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 1406
数据表和文档
3 个月趋势:
+211%
Introduction Date2019-01-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Res Metal Film 0204(1406) 270 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±50ppm/C Sulfur Resistant Melf Pad SMD Automotive T/R
MiniMelf Resistor 0204 0,4W 1% 270R Tape
270 OHM 1% .25W 50PPM