Yageo Group ZCM204FKE07-15KAA
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 15000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 1406
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页5 年前
Burklin Elektronik
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginGermany
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2017-10-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Resistor, metal film, SMD 0204, mini MELF, 15 kΩ, 0.4 W, ±1 %, ZCM204FKE07-15KAA
MiniMelf Resistor 0204 0,4W 1% 15K Taped
15K OHM 1% .25W 50PPM