VCC 6091M7-24V
Indicator Panel Mount Led Mnt-sz 0.38" Lock Washer & Hex Nut Yellow 24V Leads
Production
价格与库存
数据表和文档
VCC
Datasheet1 页9 年前
IHS
RS (Formerly Allied Electronics)
Farnell
X-ON
库存历史记录
3 个月趋势:
-37.28%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
LED YELLOW DIFFUSED T-1 3/4 T/H / Yellow LED Indication - Discrete 2.1V Radial
INDICATOR, PANEL MOUNT, LED YELLOW DIFFUSED, OIL-TIGHT NON-RELAMPABLE LED INDICA
5300 Series Yellow Ø5 mm 50° 6.3 mcd 2.1 V Right Angle LED Assembly - T-1 3/4
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 583nm 8mcd 2-Pin
描述
Indicator Light 24V LED Lamp Yellow Polycarbonate Dome Lens Polished Stainless Steel Panel Mount
Single Color LED, Yellow, T-4, 9.906mm
LED Panel Mount YELLOW DIFFUSED 3/8 MOUNTING HOLE
Oil-Tight Non-Relampable Neon-LED Indicator Lights
T1-3/4 3/8" DIA MTG HOLE PLASTIC ROUND DOME LENS NYLON HOUSING SS BEZEL
PMI RND .380" LED 24V Wire Yellow cURus
PANEL MOUNT INDICATOR, LED, 9.65MM, YELL
LED PNL IND YELLOW 9.90MM LEADS
585nm 65¡ã 24V , , 5mm*5mm*5mm