Vishay ZWS100911200KLX000
Resistor Wirewound 120 Ohm 10% 100W -10ppm/K to -80ppm/K Loose Pack
Production
价格与库存
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet11 页9 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2009-10-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Resistor, Wire Wound, 120ohm, 10% +/-Tol, -10,-80ppm/Cel
VISHAY 61712578
Resistor Type = Wire Resistor / Resistance Ohm = 120 / Tolerance (±) % = 10 / Power Rating W = 100 / Voltage Rating - DC kV = 4.45 / Operating Temperature Min. °C = -55 / Operating Temperature Max. °C = 250 / Body Diameter mm = 22.3 / Body Length mm = 165 / Temperature Coefficient = 100 ... 180 ppm/K / Termination Type = Soldering / Mounting Type = Panel Mount