Vishay ZWS050911009KLX000
Resistor Wirewound 10 Ohm 10% 50W -10ppm/K to -80ppm/K Loose Pack
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet11 页9 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-6.56%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
描述
Resistor, Wire Wound, 10ohm, 10% +/-Tol, -10,-80ppm/Cel
ZWS50 E SS 1 10R 10%