Vishay Z32041436809J2CC04
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 68ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页7 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Res, 68R, 3W, Axial, Wirewound Rohs Compliant: Yes |Vishay AC03000006809JACCS
Stackpole ElectronicsRSMF3JT68R0
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 68ohm, 500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
TE Connectivity2176082-6
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 68Ohm, 500V, 5% +/-Tol, -300, 300Ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityEP3W68RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 68ohm, 500V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP5-1879354-7
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 68ohm, 750V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 62ohm, 750V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Axial FIXED RESISTOR Z300-C 0.189Diax0.512L 4.80mmx13.00mm 3W 68Ohm ±200ppm/C
RES 68 OHM 3W 5% AXIAL
68¦¸ ¡À5% 3W ¡À200ppm/¡æ 13mm