Vishay Z32041433300J2CC06
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 330ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页7 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2012-02-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Stackpole ElectronicsRSMF3JT330R
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 330ohm, 500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
VISHAY AC03000003300JAC00 Through Hole Resistor, 330 ohm, Axial Leaded, 3 W,5%, AC Series
TE Connectivity1-2176082-0
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 330ohm, 500V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1-2176079-0
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 360ohm, 32.8634V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
描述
Axial FIXED RESISTOR Z300-C 0.189Diax0.512L 4.80mmx13.00mm 3W 330Ohm ±200ppm/C
RES 330 OHM 3W 5% AXIAL
Wirewound Resistors 3watt 330ohms 5% 6kV Surge