Vishay Y14880R01500B9R
Fixed Resistor, Metal Foil, 2W, 0.015ohm, 0.1732V, 0.1% +/-Tol, 15ppm/Cel, Surface Mount, 3637
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页16 年前
Newark
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2009-12-08
描述
Vishay CSM Series Metal Strip Current Sensing Surface Mount Resistor 3637 Case 15m 0.1% 2W 15ppm/C
CURRENT SENSE RES, 0R015, 0.1%, 2W
Csm3637 0R0150 0.1% S T |Vishay Foil Resistors Y14880R01500B9R
CSM3637 Current Sense 0.1% 0.015R
CURRENT SENSE RES, 0R015, 0.1%, 2 W; Resistance: 0.015ohm; Product Range: CSM Series; Resistor Case Style: 3637 [9194 Metric]; Power Rating: 2W; Resistance Tolerance: ± 0.1%; Resistor Element Material: Metal Strip; Temperature