Vishay Y14880R00100D9R
Resistor, Foil, Current Sense, .001 Ohm, 5% | Vishay Precision Foil Inc. Y14880R00100D9R
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Tactical IC USAY14880R00100D9R联系方式
23h
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页16 年前
element14 APAC
Newark
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2009-12-08
相关零件
Fixed Resistor, Metal Strip, 3W, 0.001ohm, 0.0548V, 0.5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 3637
Fixed Resistor, Metal Strip, 3W, 0.001ohm, 0.0548V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 3637
描述
CSM Series 3637 0.001 Ohm ±0.5 % 3 W Surface Mount Metal Foil Resistor
Fixed Resistor, Metal Foil, 3W, 0.001ohm, 0.0548V, 0.5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 3637
Res Metal Strip 3637 0.001 Ohm 0.5% 3W ±25ppm/C Wide Terminal SMD T/R
RESISTOR, CURRENT SENSE, 0R001, 0.5%; Resistance:0.001ohm; Resistance Tolerance:± 0.5%; Power Rating:3W; Voltage Rating:1.7mV; Temperature Coefficient:± 25ppm/°C; Resistor Element Material:Metal Foil; Resistor Case Style:3637; Resistor Mounting:SMD; External Depth:9.39mm; External Length / Height:0.63mm; External Width:9.14mm; No. of Pins:2; Series:CSM