Vishay Y14870R05000F9W
Resistor, Metal Foil, Res 0.05 Ohms, Pwr-Rtg 1 W, Tol 1%, SMT, 2512, Curr-Sense, Waffle
数据表
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
AvnetY14870R05000F9W050
4d
数据表和文档
Newark
Datasheet8 页22 年前
Future Electronics
描述
Current Sense Resistor Metal Strip 50mOhm 1% Waffle Pack
Current Sense Resistors - SMD 0.05ohms 1%