Vishay Y14870R01000B9R
Fixed Resistor, Metal Foil, 1W, 0.01ohm, 0.1V, 0.1% +/-Tol, 15ppm/Cel, Surface Mount, 2512
价格与库存
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
3D下载
EE Concierge
符号封装
Ultra Librarian
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2009-12-08
相关零件
PanasonicERJM1WSF10MU
Resistor Thick Film 2512 10m Ohm 1% 1W 100ppm/C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Res Metal Strip 2512 0.01 Ohm 1% 1W ±75ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Plastic T/R
Res Metal Strip 2512 0.01 Ohm 1% 1W ±75ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.01ohm, 0.1V, 1% +/-Tol, 35ppm/Cel, Surface Mount, 2512
TE ConnectivityTL3AR01F
Res Metal Foil 2512 0.01 Ohm 1% 1W ±75ppm/C Epoxy Pad SMD Cut Tape
TE ConnectivityTL3AR01FTDG
TL Series 2512 0.01 Ohm 1 W ±1 % ±75 ppm/°C Surface Mount Metal Foil Resistor
描述
Res Metal Strip 2512 0.01 Ohm 0.1% 1W ±15ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Resistors, Current Sense, 0.01Ohms 0.1% 1W | Vishay Precision Foil Inc. Y14870R01000B9R
SMD Resistor 2512 17.00 x 3.00mm ±0.1% 1W ±15ppm/℃