Vishay XT9M30HRR22M1184
XT49M Series 22.1184 MHz ±30 ppm 30 pF -40 to +85 °C SMT Low Profile Crystal
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
AvnetXT9M30HRR22M118403K
3d
Arrow ElectronicsXT9M30HRR22M118403K
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet3 页13 年前
Datasheet3 页13 年前
Datasheet3 页16 年前
Datasheet3 页16 年前
Datasheet3 页17 年前
描述