Vishay XT9M20ANA14M7456
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 14.7456MHz Nom
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
AvnetXT9M20ANA14M745603K
4d
Arrow ElectronicsXT9M20ANA14M745603K
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页6 年前
Newark
Mouser
供应链
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.50
Introduction Date2016-05-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
ECS InternationalECS-147.4-20-5PX-TR
Crystal 14.7456MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/USX SMD T/R
ECS InternationalECS-147-20-23A-EN-TR
Crystal 14.7456MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 80Ohm 2-Pin Mini-SMD T/R
CTS ComponentsATS147ASM-1
Crystal 14.7456MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US SM SMD T/R
ECS InternationalECS-147.4-S-5PX-TR
Crystal 14.7456MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) Series FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/USX SMD T/R
Crystal 14.7456MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Crystal 14.7456MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 60Ohm 2-Pin Mini-CSMD T/R
描述
XT49M SMD Microprocessor Crystals 14.7456MHz 20pF
CRYSTAL, 14.7456MHZ, SMD