Vishay XO57CTECNA4M9152
Oscillator XO 4.9152MHz ±100ppm 50pF HCMOS/TTL 60% 5V 4-Pin SMD Bulk
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页7 年前
Newark
Farnell
element14
Mouser
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.73%
供应链
Introduction Date2016-05-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
相关零件
SG-615P Series 5 MHz 5 V ±100 ppm -20 to +70°C CMOS/TTL (SPXO) Oscillator
CTS ComponentsMXO45-2C-4M9152
Oscillator XO 4.9152MHz ±100ppm 50pF HCMOS/TTL 55% 5V 4-Pin Metal DIP Thru-Hole Carton/Tray/Tube
ECS InternationalECS-100A-049
Oscillator XO 4.9152MHz ±100ppm TTL 55% 5V 4-Pin Thru-Hole Bulk
ECS InternationalECS-2100AX-049
TH Crystal Oscillator 4.9152MHz 5V 50pF 4-Pin DIP
CMOS/TTL Output Clock Oscillator, 4.9152MHz Nom
Oscillator XO 4.9152MHz ±100ppm 50pF CMOS/TTL 60% 5V 4-Pin PDIP Thru-Hole Bulk
描述
XOSM-57 SMD Clock Oscillators SMD 5V 4.9152MHz
CRYSTAL OSCILLATOR, 4.9152MHZ, SMD
HCMOS/TTL Output Clock Oscillator, 4.9152MHz Nom
5V ¡À100ppm 4.9152MHz SMD 7mm*5mm*1.9mm