Vishay WYO502MCMCLAKR
Ceramic Capacitor, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, Y5U, -56/+22% TC, 0.005uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
Datasheet4 页10 年前
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.23.00.60
Introduction Date2009-09-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
Cap Ceramic Suppression X1/Y2 0.005uF 440VAC/250VAC 20% (12 X 4.5mm) Radial 7.5mm 125C Ammo Pack
WYO X440Y250VAC 5000pF ±20% Y5U AMMO E3
5nF ¡À20% Y5U 440V(AC),250V(AC) 4.5mm*4.5mm
Safety Capacitors 5000pF 250volts 20%
5000PF SAFETY X1/Y2 20%7.5MMLS