Vishay WYO222MCMYARKR
Ceramic Capacitor, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, Y5U, -56/+22% TC, 0.0022uF, 3518
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页10 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2009-09-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Wyo X440Y250Vac 2200Pf ±20% Y5U Reel E3 |Vishay WYO222MCMYARKR
CAP CER 2200PF 440VAC Y5U RADIAL