Vishay WYO182MCMBRAKR
Ceramic Capacitor, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, Y5U, -56/+22% TC, 0.0018uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
Datasheet4 页5 年前
Introduction Date2006-02-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
WYO X440Y250VAC 1800pF ±20% Y5U REEL E3
CAP CER 1800PF 440VAC Y5U RADIAL