Vishay WYO182MCMBF0KR
Ceramic Capacitor, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, Y5U, -56/+22% TC, 0.0018uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
Newark
element14
Mouser
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.23.00.60
Introduction Date2006-02-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
WYO Ceramic Disc X1/Y2 Suppression Capacitors 1800pF 250volts 20%
CAPACITOR CERAMIC 1800PF 250V, K4000, 20%, RAD
WYO X440Y250VAC 1800pF ±20% Y5U BULK E3
CAP CER 1800PF 440VAC Y5U RADIAL