Vishay WSR5R2500DEK
Fixed Resistor, Metal Strip, 5W, 0.25ohm, 1.118V, 0.5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 4527
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页7 年前
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
描述
Res Metal Strip 4527 250MilliOhm 0.5% 5W ±75ppm/°C Molded T/R
RES 0.25 OHM 0.5% 5W 4527
WSR-5 .25 .5% EK e2