Vishay WSR3R1000DEK
Fixed Resistor, Metal Strip, 3W, 0.1ohm, 0.548V, 0.5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 4527
Production
数据表和文档
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-04-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Strip, 2W, 0.1ohm, 0.447V, 0.5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 4527
Res Metal Strp 4527 100M Ohm 1% 2W 110Ppm/ C Smd Embossed Rohs Compliant: Yes
Fixed Resistor, Metal Strip, 2W, 0.1ohm, 0.447V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 4527
描述
RES 0.1 OHM 0.5% 3W 4527
WSR-3 .1 .5% EK e2