Vishay WSR3R0247DTA
SMD Power Metal Strip/Current Sensing Resistors .0247 Ohm 3W .5%
数据表和文档
相关零件
Fixed Resistor, Metal Strip, 3W, 0.0232ohm, 0.264V, 0.5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 4527
Res Metal Strip 4527 0.025 Ohm 1% 3W ±75ppm/C Sulfur Resistant J-Lead SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Strip, 3W, 0.025ohm, 0.2739V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 4527
描述
Fixed Resistor, Metal Strip, 3W, 0.0247ohm, 0.2722V, 0.5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 4527
RES 0.0247 OHM 0.5% 3W 4527
.0247 OHM .5% 3W 75PPM
WSR-3 .0247 .5% R86