Vishay WSR3R0200JEA
Res Metal Strp 4527 20M Ohm 5% 3W 75Ppm/ C Smd Rohs Compliant: Yes |Vishay WSR3R0200JEA
数据表和文档
Introduction Date2019-01-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Res Thick Film 0603 20M Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±400ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Metal Strip 4527 0.022 Ohm 1% 2W 75ppm/C Molded SMD SMD Embossed Plastic T/R
Res Thick Film 0603 18M Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±400ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Strip, 2W, 0.022ohm, 0.2098V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2816
描述
Res Metal Strip 4527 0.02 Ohm 5% 3W 75ppm/C Molded SMD SMD Embossed Plastic T/R
Fixed Resistor, Metal Strip, 3W, 0.02ohm, 0.2449V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 4527
WSR-3 .02 5% EA e2