Vishay WSR3R0100DEK
Fixed Resistor, Metal Strip, 3W, 0.01ohm, 0.173V, 0.5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 4527
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页7 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-04-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Res Metal Strip 4527 0.01 Ohm 1% 2W ±75ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Plastic T/R
Res Metal Strip 4527 0.01 Ohm 1% 2W ±75ppm/C Sulfur Resistant J-Lead SMD Automotive Bulk
Fixed Resistor, Metal Strip, 2W, 0.01ohm, 0.141V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 4527
描述
WSR 4527 4527J-Lead Chip Resistor ±0.5% ±75ppm/C 10mOhms 3W
RES 0.01 OHM 0.5% 3W 4527
10m¦¸ ¡À0.5% 3W ¡À75ppm/¡æ 4527 11.56mm*6.98mm*2.54mm
WSR-3 .01 .5% EK e2