Vishay WSR2R0820JEA
Fixed Resistor, Metal Strip, 2W, 0.082ohm, 0.405V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 4527
数据表和文档
描述
RES 0.082 OHM 5% 2W 4527
WSR-2 .082 5% EA e2