Vishay WSR2R0660FEB
Fixed Resistor, Metal Strip, 2W, 0.066ohm, 0.3633V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 4527
Production
价格与库存
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Res Metal Strip 4527 66MilliOhm 1% 2W ±75ppm/°C Molded Bulk
RES 0.066 OHM 1% 2W 4527
WSR-2 .066 1% EB e2