Vishay WSR2R0660FEA
Fixed Resistor, Metal Strip, 2W, 0.066ohm, 0.3633V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 4527
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页7 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Res Metal Strip 4527 66MilliOhm 1% 2W ±75ppm/°C Molded T/R
RES 0.066 OHM 1% 2W 4527
WSR-2 .066 1% EA e2