Vishay WSR2R0500DEK
Fixed Resistor, Metal Strip, 2W, 0.05ohm, 0.3162V, 0.5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 4627
Production
数据表和文档
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-02-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Res Metal Strip 4527 50MilliOhm 0.5% 2W ±75ppm/°C Molded Bulk
RES 0.05 OHM 0.5% 2W 4527
WSR-2 .05 .5% EK e2