Vishay WSR2R0100DEA
Fixed Resistor, Metal Strip, 2W, 0.01ohm, 0.141V, 0.5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 4527
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页7 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-04-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Res Metal Strip 4527 0.01 Ohm 1% 3W ±75ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Plastic T/R
Fixed Resistor, Metal Strip, 3W, 0.01ohm, 0.173V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 4527
描述
RES 0.01 OHM 0.5% 2W 4527
WSR-2 .01 .5% EA e2