Vishay WSN6927R5900FTA
WSN Series 6927 0.59 Ohm ±1 % 3 W ±90 ppm/°C Surface Mount Wirewound Resistor
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页3 年前
Future Electronics
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
描述
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.59ohm, 1.33V, 1% +/-Tol, 90ppm/Cel, Surface Mount, 6927
Res Wirewound 6927 0.59Ohm 1% 3W ±90ppm/°C Molded T/R
WSN6927 .59 1% R86
.59 OHM 1% 3W